Дисковая борона ДАР-2.4

ПродамВ избранное
0.00 (0 голосов(а))
Цена: 75 000,0 грн.
Контакт +380682390644

+380930650437
Добавлено 2017-06-14 14:08:33
Изменено: 2017-12-20 12:43:23

Описание

Виконують основний ресурсозберігаючий обробіток ґрунту на глибину від 5 до 18 см. Забезпечують рівномірне розподілення по всій глибині обробляємого шару ґрунту органічних добрив і пожнивних залишків, створюючи оптимальну структуру для росту рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом  зменшуючи ерозію,  подрібнюють грудки і прикочують верхній шар ґрунту для збереження вологи та вирівнюють рельєф поля.

Диски закріплені на С подібних ресорах і роблять низькочастотні коливання в трьох площинах, в результаті чого самостійно очищаються від рослинних залишків і ґрунту, добре заглиблюються в грунт і зменшується тертя дисків. Захищають диски і підшипникові опори при шокових навантаженнях.

Диски здійснюють обертальний рух і це зменшує їх тертя по ґрунту що забезпечує економію палива і мінімальний знос дисків в порівнянні з традиційними технологіями обробітку ґрунту.

Диски мають вирізи і виготовляються з внутрішньою заточкою по всьому зовнішньому периметру,  що робить ефективною роботу агрегатів на обробітку важких і твердих ґрунтів, в тому числі глинистих чорноземів, подрібненні пожнивних залишків і зменшує тягове зусилля трактора.

Значний кут атаки і  установки вісі обертання до горизонталі сприяє підйому в верх ґрунту і рослинних рештків і їх хороше перемішування.

В підшипниковому вузлі використанні підшипники високої якості Луцького підшипникового заводу, який входить в корпорацію SKF, сучасне касетне ущільнення і якісна пластичне мастило, що забезпечує наробіток підшипникових вузлів у 9600 га на агрегаті ДАР-2,4. Демонтаж зношених і установка нових дисків проводиться без розбирання підшипникового вузла.

Диски використовуються великого діаметра (660мм) і їх розташовується менше на метр захвату чим дисків меншого діаметру і це дає можливість виготовити агрегат з меншою матеріалоємністю, зменшується кількість підшипникових вузлів (14 проти 20 (D=560 мм) при ширині захвату 2,5 м ), енергоємність обробітку ґрунту і економиться паливо.

Агрегати приєднуються до трактора на стандартну трьох точкову навісну систему.

            Глибина обробітку установлюється регулюванням положення котка і тракторної навісної системи.

Для забезпечення агрегатування з тракторами всіх фірм без доробки агрегату для приєднання центральної тяги передбачено два отвори з різними діаметрами.

 

            Регулюється тільки глибина обробітку, а інші параметри що до установки дисків, їх перекриття, та інші   визначені оптимальні експериментально і установлені в конструкції агрегатів, що зменшує витрати часу на регулювання і забезпечує якісний обробіток ґрунту з найменшими енерговитратами. Агрегат сконструйований так, щоб механізатор обробляв грунт, а не проводив експерименти з регулювання.

Особенности

Год выпуска 2017

Расположение

Белая Церковь, Киевская область

Детали объявления

ID объявления: 2404
Показов: 384
Истекает: 2018-11-21 10:23:28

Рейтинг

Цена
Соответствие описанию
Качество

Комментарии

comments powered by Disqus

Карта объявлений

Гербицид Агритокс
Действующее вещество: 500г/л 2-метил-4-хлорфеноксиуксусной кислоты аминнаясоль, 410г/л в кислотном эквиваленте.
Инсектицид Фастак
Инсектицид Фастак Фастак – инсектицид, который используется для сада и поля. Активный ингредиент: альфа-циперметрин (100 г/л) Форма выпуска препарата: концентрат эмульсии
Гербицид миура
Граминицид бойцового нрава.
Фунгицид док про
Эффективный фунгицид «Док Про»
Гербицид милагро
Гербицид МИЛАГРО 240 SC, к.с. Характеристика гербицида: Милагро 240 SC ,к.с.
1 2 3 4 5